MİSYON & MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Gelişen dünyada gerek kullanıcılar, gerek yatırımcılar, gerekse emlak sektöründeki MYK kurumundan belge almış ihtisaslı emlakçılar, herkes dijital dönüşümünün bir parçası oldu. 360 derece emlak hizmetinde, güveni, değerleme raporu ile güvenceyi, dijital hukuk ile müşterinin tüm haklarının güvence altına alınmasını, peşinatların güvenceye alınmasını, bitmemiş konut satarak insanların mağdur olmamasını dijital dönüşümle çözmeye çalışmak.

 

Vizyonumuz

Dijitalin destekleri ile bitmiş ve iskânlı mal almak isteyen alıcıyı, sattığı malin arkasında duran MYK belgesini almış insanların cebinden para almak yerine onlara hukuki destek verip, eğitimle onları donanımlı hale getirip, sektörün en güvenilir insanları olmasını sağlayacak Dijital Franchise üyesi yapmak ve zincirin bir parçası olmasını sağlamak.

 

Temel Değerlerimiz

Rekabetçi ancak İşbirlikçi bir anlayış ile mesleki uzmanlığı üst düzeyde olan, güveni satan, kişisel verilerde gizliliği ilke olarak benimsemiş ve gayrimenkul sektörünün en güvenilir firması olarak, MYK belgesi olmayan emlakçılarla çalışmayan, bitmemiş ve iskânsız binayı satmayan, inşaat halindeki projeler için tamamen alıcıyı güvence altına alan temel değerlere önem veren sat-yap değil, yap -sat modeli ile alıcıyı % 110 güvenceye almak temel değerimizdir

     
MGA DIGITAL REALTY

Eğitimli, standartları olan, ulusal ve uluslararası piyasalarda işlem yapma kabiliyetine sahip kurumsal bir firma olan MGA Digital Realty sizlere güvenilir ve sağlam bir marka ile birlikte büyüme ve iş yapma fırsatını sunuyor.

PROFESYONEL MGA FRANCHISE AĞINA KATILIN

Eğitim,hukuk,finans,proje,bilgi işlem ayrıcalıkları portföy almak,portföy satmak ve daha bir çok konuda MGA sizinle !

EGİTİM

Dilediğiniz zaman,dilediğiniz yerden,sınırsız bilgiye ulaşırsınız. Öğrenme süresini kendiniz belirlersiniz.

Destek

MGA Digital Realty bayilerine profesyonel destek sağlamaktadır. Sizin için herşeyi kolaylaştırıyoruz.

Pazarlama

Bayilerimiz için pazarlama desteği ile portföylerinizi dünyanın heryerinde yayınlayın ve takibini yapın.

MGA'dan aldığım digital franchise ile kısa sürede çok sayıda portföy ve müşteri kazandım. Verdikleri hizmetler ve kolaylıklar sayesinde herşey hazır olarak bana teslim edildi. Eğitim programları sayesinde kendimi geliştirdim ve bende artık bir Emlak patronu oldum..

Seda BİLGİN

Verdikleri hizmet ile çok kısa sürede kendime bir iş kurdum. MGA'ya teşekkürler.

Ahmet MEHMET